Witaj!

Nazywam się Joanna Roszkowska. Ukończyłam Wydział Wzornictwa Przemysłowego na warszawskiej ASP i przez lata zajmowałam się projektowaniem opakowań i sztuką użytkową. Z ceramiką spotkałam się przypadkiem w 2015 w pracowni Nowolipki. Tam zdobyłam niezbędną wiedzę i doświadczenie. Bardzo szybko poczułam, że to brakujący element mojego życia. I tak stworzyłam własną pracownię. Tworzę rzeźby ceramiczne, ceramiką użytkową, biżuterię.

 

"Dziki / Spokój" to moja pracownia oraz mój showroom. Możesz mnie tu odwiedzić, obejrzeć moje prace, napić się kawy, spędzić miło czas z dala od zgiełku Warszawy. Możesz też zapisać się na warsztaty lub po prostu skorzystać z pracowni. W czwartki i  soboty prowadzę pracownię otwartą, można więc do mnie przyjść z własnym pomysłem i skorzystać z przestrzeni, narzędzi, a przede wszystkim twórczo poszaleć.  Dla chętnych prowadzę też warsztaty ceramiczne dla dorosłych i dzielę się moim doświadczeniem jak wykorzystywać plastyczność gliny i piękno szkliw.

W środku tygodnia zapraszam na "Babskie  Środy ".  Takie spotkania dobrze się udają nie tylko w gronie przyjaciółek, ale również wśród zupełnie nieznanych nam kobiet. Jest to szansa na poznanie sąsiadek, wymianę informacji o atrakcjach okolicy, a przede wszystkim na totalny relaks czyli współczesne darcie pierza.

Zapraszam też na moją stronę www.jroszkowska.com